FAS JOY

Poloautomatický stolní automat pro výdej teplých nápojů do vlastních šálků s funkcí rozpoznání velikosti šálků (až 3 velikosti, S/M/L). Vhodné pro menší kanceláře nebo hotelové snídaňové bufety.

Technická specifikace:

 • Výška x šířka x hloubka: 830 x 530 x 585 mm
 • Hloubka při otevřených dveřích: 1060 mm
 • Váha: 80 kg
 • Počet zásobníků: 5
 • Kapacita míchátek: 250
 • Barva: šedá nebo černá
 • Ovládání: tablet 13,3“
 • Elektrické napětí: 230 V / 50 Hz
 • Maximální příkon: 1560 W
 • Připojení k vodovodnímu řádu: 0,1/0,8 MPa
 • EVA-EMP spotřeba: 60
 • Platební protokol: MDB / Executive / BDV

Skladba zásobníků

(1) zrnková káva, (2) čokoláda, (3) mléko/bělidlo, (4) instantní káva/instantní nápoj, (5) čaj

Dotyková technologie s možností nahrání vlastních videí a prezentací

Nápojové automaty FAS jsou vybaveny dotykovými obrazovkami, díky nimž je obsluha automatu snadná a intuitivní, jak pro koncového uživatele, obsluhující personál, tak i servisní techniky. Vše usnadňuje intuitivní menu formou ikon. Automaty lze připojit k síti přes Wi-Fi nebo bezdrátový USB adaptér.

Fas Cloud+ Platforma pro úplnou kontrolu vašich prodejních automatů

Prodejní automaty Fas lze díky pokročilé technologii snadno připojit k platformě Fas Cloud+, což umožňuje kompletní dálkové ovládání automatů s výrazným snížením provozních nákladů. Hlavní funkce: ovládání skupin automatů, upozornění na chybové hlášení, reset chybových hlášení, aktualizace cen a promo akcí, vzdálený výdej nápoje, aktualizace softwaru a firmwaru, kontrola plateb, editace receptur nápojů, geolokace, vzdálený restart automatu

Variabilní receptury

Přizpůsobení receptury nápoje nebylo nikdy jednodušší. V programovacím režimu je možné přizpůsobit každou jednotlivou recepturu, zvýšit nebo snížit kteroukoliv z přísad. V případě potřeby je také možné vytvářet zcela nové receptury.

Modulární zásobníky

Zásobníky na instantní nápoje mají velkou kapacitu a jsou modulární, což umožňuje přizpůsobit konfiguraci dle preferencí zákazníka.

Mixery s integrovaným odsáváním

Ve srovnání s tradičním centralizovaným odsáváním má každý mixér individuální sání, a to díky sacímu ventilátoru, který se spustí při přípravě nápoje a odvádí páru od zásobníků instantních nápojů.

Nastavení různých teplot pro jednotlivé nápoje

Nápojové automaty Fas jsou vybaveny jednoduchým bojlerem, jež umožňuje nastavení optimální teploty pro kávu espresso. Pomocí solenoidového ventilu je možné upravovat teplotu vody a vydávat tak každý instantní nápoj v ideální teplotě.

Rozpoznání vlastního šálku

Po instalaci dodatečného kitu mohou nápojové automaty Fas detekovat přítomnost vlastního šálku, čímž se sníží spotřeba jednorázových kelímků. U modelu Fas Joy je tato funkce rozpoznávání vlastních šálků ve standardní výbavě a dokáže rozpoznat až 3 různé velikosti (S, M a L), přičemž dávkuje přesně nastavené množství produktu.

Variabilní mletí zrnkové kávy

Mlýnek na kávu, kávová jednotka EBG a software, zajistí vždy perfektní kávu. Pokud se výstupní průtok kávy odchýlí od nastaveného rozsahu, software otevře nebo zavře lopatky mlýnku a umožní systému nezávisle upravit mletí kávových zrn. (Standardně u dvojitého zásobníku na zrnkovou kávu)

Číst dál: FAS JOY

FAS PERLA PRO SA

nápojový automat na teplé nápoje

Perla PRO SA je společně s Winningem jedinný nápojový automat, který má zabudovanou profesionální kávovou jednotku LaCimbali (tyto jednotky se doposud používaly pouze v profi espressovarech určených pro gastronomii), a proto dokáže připravit skutečně profesionální espresso. Perla PRO SA využívá patentovaný SPIN systém  -  zrychlený servisní přístup k celé technologii automatu během několika vteřin !!!

Perla se dodává se ve dvou verzích:

 • verze INSTANT: instantní káva a ostatní instantní nápoje
 • verze ESPRESSO: zrnková káva a ostatní instantní nápoje

Číst dál: FAS PERLA PRO SA

FAS WINNING

nápojový automat  na teplé nápoje

FAS Winning  je automat s  vyzkoušenou technologií skloubený s novým nadčasovým ovládáním a moderním poutavým designem určený pro výdej teplých nápojů. V nápojovém automatu Winning získáte bezkonkurenční kombinaci sortimentu, kvality, rozměrů a pořizovací ceny. Elegantní vzhled zaručuje dokonalé sladění s prostředím moderních interiérů administrativních budov, zdravotnických zařízení, hotelů, čerpacích stanic, veřejných prostor. Ovládání automatu je prostřednictvím DOTYKOVÉ KLÁVESNICE, která poskytuje vysokou odolnost proti opotřebení, znečištění a zaručuje velmi snadnou údržbu a atraktivní vzhled. Automat komunikuje se zákázníkem prostřednictvím přehledného grafického displeje.     

Číst dál: FAS WINNING

 • Telefon
  +420 577 044 511
 • Email
  Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
 • Adresa
  Klabalská I 492
  760 01 Zlín
 • 29270448
 • DIČ
  CZ29270448